Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

obrázek k článku: TV Barrandov bude vysílat v DVB-T síti 2 ČRa

TV Barrandov bude na kartách Gital

obrázek k článku: TV Barrandov bude vysílat v DVB-T síti 2 ČRa

TV Barrandov na Skylinku

TV Barrandov bude vysílat v DVB-T síti 2 ČRa

vydáno: 24.10.2008, 10:13 včera | autor: redakce

obrázek k článku: TV Barrandov bude vysílat v DVB-T síti 2 ČRaČeské Radiokomunikace a TV Barrandov dnes podepsaly smlouvu na šíření digitálního vysílání v multiplexu 2 Českých Radiokomunikací. Start vysílání TV Barrandov je připraven na 11. ledna 2009 a díky robustní síti 2 se hned od počátku dostane k více než 50 % populace ČR.


logo 

Gital rozšiřuje nabídku CS Linku o AXN Satelitní platforma CS Link se rozšiřuje o další tématický kanál. Společnost Media Vision s.r.o., provozovatel placené české a slovenské satelitní televize paketu CS LINK rozšiřuje svoji nabídku o další žádaný a populární TV program AXN. Program je zařazen do sady placených programů Géčko za nezměněnou cenu 200,-Kč/měsíc. AXN není nabízen samostatně formou a la carte. Se zařazením AXN se otevírají cesty k přidání i dalších programů skupiny AXN - tedy AXN Crime a AXN Sci-Fi.

Skylink rozšiřuje nabídku programů vysílaných ve vysokém rozlišení obrazu - HD

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink (dříve Slovak Link a TRADE and TECHNOLOGY/ Czech Link) rozšiřuje svou nabídku o nové programy vysílané ve formátu HD – tedy s vysokým rozlišením obrazu (HDTV).
Nova HD, program TV Nova ve vysokém rozlišení, začal v pozdních večerních hodinách vysílat na původně plánovaném transpondéru na satelitu Astra 1E (23,5°E). Distribuci satelitního HD signálu zajišťuje německá společnost Media Broadcast.

Novinky v satelitním vysílání Skylinku

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink (dříve Slovak Link a TRADE and TECHNOLOGY/ Czech Link) zahájila vysílání na novém transpondéru satelitu Astra 1E 23,5° východně. Signál je vysílán z mobilního uplinku umístěného v prostorách společnosti Towercom v Bratislavě na Kamzíku.

Se spuštěním provozu tohoto transpondéru souvisí několik důležitých novinek.

Z1 chce od prosince vysílat na Ústecku

vydáno: 25.09.2008, 18:41 DNES! | autor: redakce

obrázek k článku: Z1 chce od prosince vysílat na ÚsteckuČeská zpravodajsko-publicistická stanice Z1 se zřejmě již začátkem prosince letošního roku objeví v rámci digitálního zemského vysílání (DVB-T) na Ústecku. Dnes o tom novináře informoval generální ředitel stanice Martin Mrnka.

Potvrzeno! Nova HD bude na satelitu Astra 1E

logo Nejsledovanější česká komerční televizní stanice TV Nova bude opět vysílat ve vysokém rozlišení přes satelit Astra 1E, tj. na pozici 23,5 stupňů východně.
V Česku a na Slovensku odstartuje Sport 2.

 

1  
2  
3  
4  
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080