Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Novinky v programové nabídce Skylinku

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje změny programové nabídky.
Dnešním dnem byly zařazeny do neplacené programové nabídky Skylinku dva nové programy.

Doma
je druhá televizní stanice slovenské Markízy. Přináší filmy, seriály a telenovely a je věnovaná převážně ženskému publiku. Program je přístupný slovenským zákazníkům Skylinku.

ČT1 HD
je testovací veřejně přístupné vysílání prvního programu České televize ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Program je přístupný na všech kartách Skylink, které přijímají program ČT1.

Kromě nových programů neplacené nabídky se zákazníci Skylinku na podzim dočkají řady programových novinek ve volitelných balíčcích MULTI a HD PLUS. Datum oficiálního spuštění nových programů bylo stanoveno na 1. 10. 2009 a všichni zákazníci o nich budou postupně informováni.

Skylink: MGM se vrátí, Eurosport skončí na 23,5E

logo Satelitní platforma Skylink v nejbližší době vrátí do placené nabídky Multi filmový kanál MGM a ukončí vysílání SD programu Eurosport s českým komentářem na pozici 23,5E (program se bude nabízet z pozice 19,2°E). Zájemci o programy ve vysokém rozlišení (HDTV) mohou počítat s cenově výhodnější nabídkou HD Plus. Uvedl v rozhovoru pro web parabola.cz Jaromír Glisník, výkonný ředitel TradeTec, která spoluprovozuje platformu Skylink, který dále přibližuje plány s maďarskými programy a trhem a také se systémem podmíněného přístupu Irdeto.

CS LINK začal testovat Sport 1/2, Jetix, AXN Crime, HBO2, Cinemax

logo Na satelitní platformě CS LINK začalo testovat celkem šest nových placených programů - Sport 1, Sport 2, Jetix, AXN Crime, HBO2 a Cinemax. Všechny se stanou součástí nabídky CS LINKu. Programy Sport 1 a Jetix budou také v nabídce a na kartách Skylink. Jde o součást dohody obou platforem - CS LINK dodá zmíněné dva programy i konkurenci. Ta zase bude zajišťovat pro CS LINK programy National Geographic a National Geographic Wild (Nat Geo Wild), které na Skylinku odstartovaly již v pondělí 31.8.2009.

Pro rozšíření nabídky CS LINKu je využít v pořadí čtvrtý transpondér této satelitní sítě, který byl uveden do provozu v polovině června letošního roku a doposud na něm vysílal jen program Nova HD (program TV Nova ve vysokém rozlišení). Zákazníci CS LINKu se tak dočkali po dvou sportovních a filmových kanálech, dětského, seriálového programu a již včera i dvou přírodopisných stanic.

V létě 2010 začne přeladění parabol UPC Direct na satelity Thor

logo Provozovatel satelitní platformy UPC Direct si vybral pro budoucí šíření satelitní systém Thor 5 a Thor 6 norského satelitního operátora Telenor Satellite Broadcasting (TSB). V příštím roce dojde k velkému přesunu parabol u zákazníků placené televize na novou orbitální pozici 0,8°W/1°W, která umožní další růst pay-tv v regionu střední a východní Evropy.
Skylink: Konec TA3 / Ring TV na staré frekvenci se blíží

Paralelní distribuce slovenské zpravodajsko-publicistické televize TA3 a interaktivní a herní stanice Ring TV na pozici 23,5°E se chýlí ke konci. V úterý 4.8.2009 bude ukončena distribuce kanálu TA3 / Ring TV na satelitu Astra 3A (23,5°E). Od úterý stanici budou přijímat pouze diváci, kteří si přeladí svůj set top box na novou frekvenci.

O změně parametrů příjmu je divák trvale informován v rotujícím textu v době vysílání TA3 v dolní části obrazovky. Původní pozici po programech nejspíš obsadí druhý kanál TV Markíza - TV Doma. Ten se zaměří především na ženy.

CS LINK: Jak aktivovat příjem Nova HD

logo Společnost MediaVision k 15. červnu 2009 rozšířila neplacenou programovou nabídku o stanici Nova HD (program TV Nova ve vysokém rozlišení). Stanice je na všech zaktivovaných kartách od 15. června 2009 automaticky součástí tarifu na stejné období, jako je přednastavený tarif.

Například pro karty s přednastaveným příjmem Neplacených TV programů bez omezení tak zákazník automaticky získává příjem programu Nova HD bez omezení, obdobně na kartách s přednastaveným tarifem Standard CZ 1 rok je Nova HD aktivovány automaticky na 1 rok.

U dekódovacích karet s jinými přednastavenými tarify, karet bez tarifů a karet zaregistrovaných před 15.6.2009 je možno příjem Nova HD aktivovat zaplacením jednorázového aktivačního poplatku ve výši 200 Kč. Aktivační poplatek je možno zaplatit jakýmkoli možným způsobem, tj. platební kartou, v sázkových kancelářích Sazka, převodem na účet, poštovní poukázkou, kuponem nebo voucherem Tipsport. Kód kuponu je možno použít buď na internetových stránkách www.karty.cslink.cz nebo odesláním SMS zprávy ve tvaru: "CSLINK NOVAHD cislokarty kodkuponu" na číslo 9035507 (cena SMS zprávy je 7 Kč). Příjem programu Nova HD je omezen na území České republiky.

Program Nova HD je pro zákazníky platformy CS LINK vysílán prostřednictvím satelitu Astra 1G (23,5°E) na novém transpondéru.

Nové možnosti úhrady placených služeb Skylink

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje zavedení nových možností úhrady placených služeb.

Již zavedené standardní možnosti úhrady placených programových balíčků Skylink, tj. Převodem z účtu, Poštovní poukázkou, se nyní rozšiřují o další možné způsoby:

• Platba v hotovosti u partnerů a prodejců Skylink

• Platba online Platební kartou
History Channel od července celý v češtině

History Channel, nový dokumentární kanál na českém a slovenském trhu, bude již od července plně lokalizován do českého jazyka. History Channel začal první pořady s českým dabingem vysílat již koncem dubna a počet lokalizovaných pořadů se postupně navyšuje.

History Channel je společným projektem A&E Television Networks (AETN) a British Sky Broadcasting (BSkyB). Stanice přináší pořady o historii - dějinách starověku, moderních dějin, vojenské historii a dějiny konfliktů nebo dopravy.

Program History Channel je součástí satelitní platformy Skylink na satelitu Astra 1G

logo Prima Cool, druhý program české komerční stanice Prima, naladí satelitní diváci, kteří přijímají programy z orbitální pozice 23,5 stupňů východně, ze satelitní platformy CS LINK. Společnost FTV Prima se rozhodla využít satelitní kapacity na transpondéru společnosti Bohemia Connect, která služby pro paket CS LINK zajišťuje.
Prima Cool zahájí pravidelné vysílání 1.4.2009.

Na český trh vstupuje nová placená televize Spray TV

logo Na českém trhu bude již brzy působit nová pay-tv pod názvem Spray TV. V nabídce bude mít SD stanice ve vynikající technické kvalitě a dále stanice ve vysokém rozlišení (HDTV). Za projektem nově vznikající platformy stojí společnost SELF servis s.r.o., provozovatel služeb Moravianet.cz. Ostrý start služby Spray TV je naplánován na začátek března 2009.
Posledni komentare
10.02.2013 15:45:40: Máte rádi korálky? Chcete si vytvořit vlastní šperky z korálků? Korálek World je internetový obchod ...
07.06.2012 21:51:50: Its_Belle_Toun it's only to promote the school seo sem
07.06.2012 19:54:06: Oh my gosh. The pool here in Grande Prairie has one of those artificial surfing wave things. I'm goi...
1  
2  
3  
4  
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080