Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek


logo 

Gital rozšiřuje nabídku CS Linku o AXN Satelitní platforma CS Link se rozšiřuje o další tématický kanál. Společnost Media Vision s.r.o., provozovatel placené české a slovenské satelitní televize paketu CS LINK rozšiřuje svoji nabídku o další žádaný a populární TV program AXN. Program je zařazen do sady placených programů Géčko za nezměněnou cenu 200,-Kč/měsíc. AXN není nabízen samostatně formou a la carte. Se zařazením AXN se otevírají cesty k přidání i dalších programů skupiny AXN - tedy AXN Crime a AXN Sci-Fi.

Géčko je placený programový TV balíček. Aktuálně obsahuje stanice Nova Sport (Galaxie sport), Sport 5, Eurosport, Minimax, CS Film, CS Film dětem (CS Mini), Leo TV, XXX Xtreme, Film+, Spektrum a DoQ. Další programy Filmbox a Filmbox Extra jsou nabízeny samostatně. Podobně i filmový kanál HBO.
Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080