Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

TV Barrandov bude vysílat v DVB-T síti 2 ČRa

vydáno: 24.10.2008, 10:13 včera | autor: redakce

obrázek k článku: TV Barrandov bude vysílat v DVB-T síti 2 ČRaČeské Radiokomunikace a TV Barrandov dnes podepsaly smlouvu na šíření digitálního vysílání v multiplexu 2 Českých Radiokomunikací. Start vysílání TV Barrandov je připraven na 11. ledna 2009 a díky robustní síti 2 se hned od počátku dostane k více než 50 % populace ČR.

Smlouva byla podepsaná v dopoledních hodinách v prostorách Paláce zábavy TV Barrandov na barrandovském kopci. Za České Radiokomunikace se podpisu zúčastnila generální ředitelka Jane Hannah a Kamil Levinský, ředitel Úseku pro transformaci společnosti. Za Televizní Studio Barrandov smlouvu podepsala Janka Vozárová, předsedkyně představenstva a Janis Sidovský, místopředseda představenstva.

Jsme velmi potěšeni, že se TV Barrandov rozhodla pro spolupráci s námi. Jsou silným obchodním partnerem a my se těšíme na budoucí spolupráci,? říká Jane Hannah, generální ředitelka Českých Radiokomunikací. „Plnoformátová TV Barrandov považuje za strategické rozhodnutí, že svůj start 11. ledna 2009 spojila právě s Českými Radiokomunikacemi. Díky pokrytí více než 50 % území republiky můžeme náš program od počátku vysílání dostat k pěti miliónům diváků a dosáhnout plánovaných cílů v podílu na trhu“, uvedla při slavnostním podpisu smlouvy předsedkyně představenstva Barrandov Televizní Studio a.s. Janka Vozárová.

Dne 31. 10. 2008, kdy proběhne oficiální přechod do multiplexu 2, bude pokrytí multiplexu 2 více než 42% obyvatelstva ČR. Vysílání multiplexu 2 bude dostupné v šesti lokalitách (Praha-město (Žižkov), Praha Cukrák, Brno-město (Barvičova), Brno Hády, Ostrava Hladnov (Slezská Ostrava), Buková hora, Vraní vrch, Krašov. Ke konci roku 2008 bude vysílání spuštěno i z chomutovské Jedlové hory. Tím se pokrytí zvýší až na 51 % teoretického pokrytí území České republiky.

Zdroj: TV Barrandov

Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080