Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

Nova Cinema získala licenci pro DVB-T

logo Provozovatel televize Nova může rozšířit distribuci seriálového a filmového kanálu Nova Cinema do digitální pozemní sítě 2 (DVB-T) společnosti České Radiokomunikace (ČRa). Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním zasedání udělila společnosti CET21 tzv. kompenzační licenci. Informovala dnes o tom ČTK.
V rámci DVB-T multiplexu 2 se vysílají programy TV Nova, Prima TV, během prosince přibude Nova Cinema, 11. ledna příštího roku TV Barrandov a (zřejmě) během roku 2009 i druhý kanál Prima TV. Multiplex 1 obsahuje programy veřejnoprávní České televize (ČT) a Českého rozhlasu (ČRo). Multiplex 3 šíří stanice Óčko, Z1, Public, TV Noe (jen Praha) a Rádio Proglas. Třetí DVB-T síť bude v polovině prosince rozšiřovat pokrytí - spustí vysílač na Bukové Hoře (Ústí nad Labem - K55), Cukráku a Žižkově (Praha - K59) a přesune svoji síť z Plzně Košutky na Krašov. 52. kanál zůstane.
Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080