Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

CS Link počítá se zařazením kanálu Sport 1

Česko-slovenská satelitní platforma CS Link počítá s rozšířením programové nabídky o další placený kanál. Do programové nabídky se plánuje populární český sportovní kanál Sport 1. Český regulátor na svém 23. zasedání registroval program společnosti Media Vision.

Platforma CS Link se včera 17.12. rozšířila o dva placené programy - AXN Sci-Fi a Fishing and Hunting Channel. Obě stanice jsou součástí testu zájmu diváků o tyto stanice. Majitelé karet Gital s programovou sadou Géčko si mohou oba programy na 14 dní zaktivovat zasláním SMS. Po skončení 14 denního období mohou poslat další SMS. S testovacím provozem se zatím počítá do konce ledna 2009.

Programy na platformě CS Link zajišťuje firma Media Vision. Programová nabídka je dostupná na kartách Gital.

Programová nabídka CS link se vysílá na satelitech Astra 1E a Astra 3A na pozici 23,5 st. východně v systému podmíněného přístupu CryptoWorks.

Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080