Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

TV Barrandov startuje na satelitu, DVB-T, kabelu a IPTV

logo Den plný jedniček - tak lze označit první vysílací den nové české plnoformátové televize Barrandov. Dnes 11. ledna 2009 jednu minutu po jedenácté hodině dopolední vstupuje na český televizní trh další neplacená stanice v Česku - TV Barrandov. Během nedělního dopoledne a odpoledne se během téměř devítihodinového maratónu představí svým divákům pořadem Rozsvítí se Vám - diváky provede zázemím televize a poodhalí zákulisí, představí nové tváře TV obrazovky a pořady, na které se mohou diváci těšit (pořadem budou provázet Zuzana Bubílková s Milošem Knorem). Hlavní večerní pořad netradičně startuje až 15 minut po dvacáté hodině zábavným pořadem Karneval na Barrandově.
TV Barrandov hodlá oslovit zejména třicátníky (tzv. Husákovy děti) ve velkých městech. Divákům nabídne pořady vlastní tvorby - např. skečový Koko TV, sitcom Ivana Mládka Cyranův ostrov, politickou satiru Zuzany Bubílkové, která se po sporech s ČT opět vrací na televizní obrazovky tentokrát komerční televize, talk show Jana Saudka, amatérské video Ukaž se, podvečerní zpravodajskou relaci 90 minut či předpověď počasí Jak bude, dále akvizice jako filmy a seriály různých žánrů od romantických po krimi.

kde lze naladit TV Barrandov:
1, prostřednictvím satelitů Astra v rámci paketů CS Link (karty Gital) a Skylink (karty Skylink, TT Karty a karty TRADE and TECHNOLOGY) a placené televize UPC Direct.
2, digitální pozemní vysílání (DVB-T) prostřednictvím set top boxů či televizorů s digitálním tunerem. Signál nové TV Barrandov je dostupný zhruba na polovině území České republiky. Pokrytí se bude v následujících měsících postupně rozšiřovat zapínáním nových digitálních vysílačů.
3, kabelové sítě
Stanice TV Barrandov najdou zákazníci i v nabídkách kabelových operátorů - UPC, FCA TV, KK Cable, Moravia TV, Moravianet, Nej TV a další.
4, IPTV
Program do své IPTV nabídky (televize přes internetový protokol) zařadily mj. společnosti Telefónica O2 TV, Mattes AD (802.TV). Ve všech platformách a sítích bude TV Barrandov dostupná v SD rozlišení. V síti Mattes AD také v HD kvalitě. Kanál TV Barrandov v HD plánuje do své kabelové sítě zařadit i největší operátor UPC Česká republika.

Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080