Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

CS Link: Nabídka Géčka se rozšiřuje o 2 programy

logo Česko-slovenská satelitní platforma CS Link (Astra 3A, Astra 1E, 23,5 st. východně) se oficiálně rozšiřuje o dva placené televizní kanály - AXN Sci-Fi a Fishing and Hunting. Obě stanice se stávají součástí multikanálové sady programů Géčko, která tak již obsahuje celkem 14 TV programů.
logo AXN Sci-Fi a Fishing and Hunting (F+H) se na platformě CS Link vysílají od 17.12.2008. Do konce ledna 2009 byly oba programy dostupné všem zákazníkům, kteří měli aktivní sadu programů Géčko. Stanice bylo nutné zaktivovat pomocí SMS. To od 1. února 2009 nebude nutné a programy budou automaticky dostupné všem zákazníkům s nabídkou Géčko. "Tím jsme získali přesný přehled o tom, jaký je o programy zájem," uvedla ve své zprávě společnost Media Vision, která programy na kartách Gital nabízí a dodává: "jelikož zájem byl vysoký, rozhodli jsme se zařadit oba programy do sady Géčko bez změny ceny."

logo Fishing and Hunting je první televizní kanál zaměřený na skutečná dobrodružství při lovu a rybolovu. Nabízí praktické rady pro všechny, kteří se chystají rybařit v řece i na moři. Poradí, jak se připravit na lov v divoké přírodě i jaké nástrahy na nás čekají. Fishing and Hunting přináší nezapomenutelné zážitky z překrásné krajiny, úžasné přírody a neskutečných dobrodružství. F+H je plně dabován do českého jazyka. Fishing and Hunting lze objednat i samostatně (a la carte) tedy bez nutnosti objednání sady programů Géčko. Předplatné na měsíc stojí 200,-Kč, roční vyjde na 1000,-Kč (další ceny viz. obrázek).

logo AXN Sci-Fi je program pro příznivce vědecko-fantastických seriálů a filmů. V pracovních dnech vysílá od 15:00 do cca 9:00 hodin ráno, o víkendech od 10:00 do 8:00 hodiny. V únoru se mohou diváci těšit na spoustu atraktivních sci-fi filmů - např. Zombiethon, The Choke, Lovec vetřelců, Boa versus Python, Varování, Predátor z hlubin, Oživlá a další. Program je dabován nebo titulkován do českého jazyka. Obchodní podmínky poskytovatele programu neumožňují nabízet program formou a la carte. Stanici mohou přijímat jem abonenti sady Géčko. Platforma CS Link je jedinou satelitní sítí působící na území České republiky a Slovenska, která tento program svým zákazníkům nabízí.
Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080