Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

logo Prima Cool, druhý program české komerční stanice Prima, naladí satelitní diváci, kteří přijímají programy z orbitální pozice 23,5 stupňů východně, ze satelitní platformy CS LINK. Společnost FTV Prima se rozhodla využít satelitní kapacity na transpondéru společnosti Bohemia Connect, která služby pro paket CS LINK zajišťuje.
Prima Cool zahájí pravidelné vysílání 1.4.2009.
Prima Cool zahájí pravidelné vysílání 1.4.2009. Vedle satelitu Astra 1G v paketu CS LINK bude dostupná také v rámci DVB-T multiplexu 2, který provozuje společnost České Radiokomunikace (ČRa) a také v kabelových sítích a IPTV platformách. Program bude od počátku dosrupný pro více než 50 procent diváků.

Program nové stanice bude z 80 procent cílen na mladé muže. Divákům přinese filmové blockbustery, animovanou Futuramu, kontroverzní Family Guy, Kancl, komediální Chuck a mnoho dalších relací, které řada z nich zatím v České republice se nevysílala. Prima Cool bude vysílat také anglickou Premier League.

FTV Prima a MTG, spolumajitelé české komerční dvojky Prima TV, startem Prima Cool zahajuje svoji multikanálovou strategii s cílem vyhovět zájmům určitých cílových skupin. K plnoformátové Prima TV v dubnu přibude Prima Cool pro muže a do léta také stanice pro ženy Prima Klub.
Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080