Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

Nové možnosti úhrady placených služeb Skylink

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje zavedení nových možností úhrady placených služeb.

Již zavedené standardní možnosti úhrady placených programových balíčků Skylink, tj. Převodem z účtu, Poštovní poukázkou, se nyní rozšiřují o další možné způsoby:

• Platba v hotovosti u partnerů a prodejců Skylink

• Platba online Platební kartou
Platba v hotovosti u partnerů a prodejců Skylink
Tuto možnost úhrady služeb lze v současné době využít u více než stovky českých a padesátky slovenských partnerů – prodejců a montážníků satelitní techniky Skylink. U těchto partnerů mohou zákazníci bez obav zaplatit v hotovosti za služby Skylinku. Po zaplacení požadované služby partner provede objednávku přímo v zákaznické databázi Skylinku a vydá zákazníkovi potvrzení o provedené platbě. Než zákazník dorazí do svého domova je služba aktivována a zákazník ji může ihned využívat. Stačí tedy jednoduše zaplatit u partnera Skylink bez dalších komplikovaných zadávání kódů a odesílání SMS zpráv.Seznam partnerů Skylink je uveden na webových stránkách www.skylink.cz

Platba online Platební kartou
Tato možnost je přístupná všem zákazníkům Skylink, kteří provedli registraci svého zákaznického účtu pomocí registrační stránky https://registrace.skylink.cz a zároveň si vybrali jako zúčtovací měnu české koruny (CZK). Zda je dekódovací karta zákazníka registrovaná pro území ČR nebo SR nerozhoduje.

Po přihlášení ke svému zákaznickému účtu Skylink (Registrace a správa karty) může zákazník v menu aplikace „Přehled karet a služeb“ k vybrané kartě „Objednat placené programy“, které potom může ihned zaplatit svou platební kartou MasterCard nebo Visa.

Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080