Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

CS LINK: Jak aktivovat příjem Nova HD

logo Společnost MediaVision k 15. červnu 2009 rozšířila neplacenou programovou nabídku o stanici Nova HD (program TV Nova ve vysokém rozlišení). Stanice je na všech zaktivovaných kartách od 15. června 2009 automaticky součástí tarifu na stejné období, jako je přednastavený tarif.

Například pro karty s přednastaveným příjmem Neplacených TV programů bez omezení tak zákazník automaticky získává příjem programu Nova HD bez omezení, obdobně na kartách s přednastaveným tarifem Standard CZ 1 rok je Nova HD aktivovány automaticky na 1 rok.

U dekódovacích karet s jinými přednastavenými tarify, karet bez tarifů a karet zaregistrovaných před 15.6.2009 je možno příjem Nova HD aktivovat zaplacením jednorázového aktivačního poplatku ve výši 200 Kč. Aktivační poplatek je možno zaplatit jakýmkoli možným způsobem, tj. platební kartou, v sázkových kancelářích Sazka, převodem na účet, poštovní poukázkou, kuponem nebo voucherem Tipsport. Kód kuponu je možno použít buď na internetových stránkách www.karty.cslink.cz nebo odesláním SMS zprávy ve tvaru: "CSLINK NOVAHD cislokarty kodkuponu" na číslo 9035507 (cena SMS zprávy je 7 Kč). Příjem programu Nova HD je omezen na území České republiky.

Program Nova HD je pro zákazníky platformy CS LINK vysílán prostřednictvím satelitu Astra 1G (23,5°E) na novém transpondéru.
Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080