Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

CS LINK začal testovat Sport 1/2, Jetix, AXN Crime, HBO2, Cinemax

logo Na satelitní platformě CS LINK začalo testovat celkem šest nových placených programů - Sport 1, Sport 2, Jetix, AXN Crime, HBO2 a Cinemax. Všechny se stanou součástí nabídky CS LINKu. Programy Sport 1 a Jetix budou také v nabídce a na kartách Skylink. Jde o součást dohody obou platforem - CS LINK dodá zmíněné dva programy i konkurenci. Ta zase bude zajišťovat pro CS LINK programy National Geographic a National Geographic Wild (Nat Geo Wild), které na Skylinku odstartovaly již v pondělí 31.8.2009.

Pro rozšíření nabídky CS LINKu je využít v pořadí čtvrtý transpondér této satelitní sítě, který byl uveden do provozu v polovině června letošního roku a doposud na něm vysílal jen program Nova HD (program TV Nova ve vysokém rozlišení). Zákazníci CS LINKu se tak dočkali po dvou sportovních a filmových kanálech, dětského, seriálového programu a již včera i dvou přírodopisných stanic.
Sport 1 - špičkový sportovní kanál, který se zaměřuje na fotbalové přenosy a záznamy, bojové sporty, magazíny a jiné. Vysílá 24 hodiny denně v češtině.

Sport 2 - sesterský sportovní kanál vlastníka televize Sport 1, který přináší ještě více přímých přenosů, záznamů a magazínů. Nechybí ani italská liga. Kanál vysílá 24 hodiny denně 7 dní v týdnu. Kanál odstartoval 1.4.2009.

Jetix / Disney Channel - Televize pro děti a mládež Jetix vlastněný koncernem Disney bude během září přeměněn na Disney Channel. Kanál se pod novým názvem od 19.9.2009 zaměří na děti od 2 do 14 let a jejich rodiče. Televize přinese kombinaci hraných seriálů, animovaných příběhů a filmové hity Disney. V ranních hodinách budou součástí programu speciální bloky Playhouse Disney určené pro předškoláky. Kanál Jetix/Disney Channel vysílá 24 hodiny denně v českém jazyce.

AXN Crime - to nejlepší z americké a světové krimi zábavy počínaje průkopnickými policejními show, pozoruhodnými thrillery, jedinečnými vražednými mystérii a konče špičkovými kriminálními seriály a filmy. AXN CRIME je jediný takto zaměřený televizní kanál ve střední Evropě. Vysílá denně od 10:00 do 05:00 hodiny česky, nebo v originálním znění s titulky.

HBO2 - druhý program známého filmového kanálu HBO. Stanice přináší alternativu v podobě žánru ve stejný okamžik proti HBO. Stanice vysílá ve všední dny od 10:00 do 5:00 hodiny. O víkendu startuje o dvě hodiny dříve. Vysílá česky.

Cinemax - přináší tituly s hvězdným obsazením. Kanál vysílá kultovní snímky z produkce předních filmových studií a nezávislých tvůrců. Stanice vysílá 24 hodiny denně s českým dabingem nebo v originálním znění s titulky.
Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080