Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

Nový příspěvek

V neděli 11. ledna 2009 zahájí vysílání další česká digitální televize TV Barrandov. Televize se zaměří především na vlastní tvorbu a některé pořady bude nakupovat v Evropě i mimo ní. Podle Přemysla Svory, programového ředitele TV Barrandov se evropská seriálová a dokumentární tvorba za posledních 6 let zlepšila a je lepší než hollywoodská.
Do startu TV Barrandov investuje provozovatel miliardy korun. V současné době připravuje dvě vlastní situační komedie a již má natočený zkušební díl soudní show Suďte je!, který připravuje Pavlína Wolfová. Typickým divákem TV Barrandov má být městský divák starší třiceti let.

TV Barrandov bude od počátku dostupná na satelitu Astra (23,5°E), v kabelových a IPTV sítích. Diváci ji najdou i v digitální zemské síti 2 společnosti České Radiokomunikace. V síti 2 bude vysílat i komerční TV Nova.

Žádné komentáře
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080