Digitální a satelitní technika

Prodej, montáže a servis satelitních kompletů a set-top boxů. Poskytování poradenství, měření satelitního a pozemního digitálního signálu, prodej dekódovacích karet CS Link (GITAL),(Skylink). Děčín a okolí (603 384 717)

Homepage

CS Link: Nabídka Géčka se rozšiřuje o 2 programy

logo Česko-slovenská satelitní platforma CS Link (Astra 3A, Astra 1E, 23,5 st. východně) se oficiálně rozšiřuje o dva placené televizní kanály - AXN Sci-Fi a Fishing and Hunting. Obě stanice se stávají součástí multikanálové sady programů Géčko, která tak již obsahuje celkem 14 TV programů.

MULTI i NOVA HD pro všechny

logo Česko-slovenská satelitní platforma Skylink nabízí programový balíček MULTI program NOVA HD uživatelům jiných přístupových karet.

V několika uplynulých měsících jsme zaznamenali zvýšený zájem majitelů jiných přístupových karet o programy balíčku MULTI a rovněž o příjem televizní stanice NOVA HD.

Vzhledem k tomu, že je Skylink jedinou satelitní platformou, která tyto programy poskytuje, rozhodli jsme se vyjít vstříc majitelům jiných přístupových karet a nabídnout jim kartu Skylink bezplatně výměnou za jejich přístupovou kartu.
obrázek k článku: Servisní noc paketu CS Link v noci na úterý 20.1.2009V noci na úterý 20. ledna 2009 je naplánována servisní noc na satelitní platformě CS Link. V době mezi druhou a pátou hodinou ranní může dojít ke krátkodobému omezení dostupností některých služeb - placených programů.

TV Barrandov startuje na satelitu, DVB-T, kabelu a IPTV

logo Den plný jedniček - tak lze označit první vysílací den nové české plnoformátové televize Barrandov. Dnes 11. ledna 2009 jednu minutu po jedenácté hodině dopolední vstupuje na český televizní trh další neplacená stanice v Česku - TV Barrandov. Během nedělního dopoledne a odpoledne se během téměř devítihodinového maratónu představí svým divákům pořadem Rozsvítí se Vám - diváky provede zázemím televize a poodhalí zákulisí, představí nové tváře TV obrazovky a pořady, na které se mohou diváci těšit (pořadem budou provázet Zuzana Bubílková s Milošem Knorem). Hlavní večerní pořad netradičně startuje až 15 minut po dvacáté hodině zábavným pořadem Karneval na Barrandově.

CS Link počítá se zařazením kanálu Sport 1

Česko-slovenská satelitní platforma CS Link počítá s rozšířením programové nabídky o další placený kanál. Do programové nabídky se plánuje populární český sportovní kanál Sport 1. Český regulátor na svém 23. zasedání registroval program společnosti Media Vision.

CS Link se rozšiřuje o AXN Sci-Fi, Fishing and Hunting a JOJ

logo Programová služba CS Link se rozšiřuje o tři programy - placené programy AXN Sci-Fi, Fishing and Hunting a dále o test slovenské komerční TV JOJ. Všechny tyto signály jsou dostupné pouze na kartách Gital. Na kartách tohoto distributora se tak poprvé objevuje program slovenské komerční dvojky.

CDG rozšiřuje pokrytí o Cukrák, Žižkov, Bukovou Horu a Krašov

logo Společnost Czech Digital Group (CDG) rozšiřuje pokrytí digitálním terestrickým signálem (DVB-T) své sítě 3 na další území Čech. Do provozu uvádí další vysílače. První digitální vysílače bylo možné několik hodin přijímat v pátek večer (po nezbytných testech byly nové digitální vysílače CDG opět odpojeny). Zahájení oficiálního vysílání je naplánováno na pondělí 15.12.2008.

Nova Cinema od 15.12.2008 v DVB-T

logo Seriálový a filmový kanál Nova Cinema bude od poloviny tohoto měsíce dostupný v rámci digitální pozemní sítě (DVB-T) společnosti České Radiokomunikace (ČRa) v multiplexu 2.

Nova Cinema získala licenci pro DVB-T

logo Provozovatel televize Nova může rozšířit distribuci seriálového a filmového kanálu Nova Cinema do digitální pozemní sítě 2 (DVB-T) společnosti České Radiokomunikace (ČRa). Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním zasedání udělila společnosti CET21 tzv. kompenzační licenci. Informovala dnes o tom ČTK.

Nova požádala o bonusovou licenci na Novu Cinemu

logo Společnost CET 21, která provozuje televizi Nova, požádala o tzv. kompenzační licenci na filmový kanál Nova Cinema. Žádost byla Radě pro rozhlasové a televizní vysílání doručena 27. října 2008. V pozemní digitální síti by se Nova Cinema měla podle předpokladů objevit do konce roku.
1  
2  
3  
4  
 
Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu na mob. 603 384 717 nebo tel. 412 529 080